אקסטרה ריטייל

הנהלת האתר

הנהלת האתר

קבוצת אקסטרה ריטייל היא קבוצה מסחרית אשר מאגדת תחתיה מספר של מותגים מובילים בתחום הטקסטיל, עיצוב הבית, הלבשת הבית, הלבשה תחתונה לנשים, פרטי אירוח ולייף סטייל. מטרת הקבוצה היא להנגיש מוצרי איכות מובילים בענפים האמורים, במחירים נוחים לכל כיס, בהוגנות מלאה ותוך שמירה על סטנדרטים מחמירים של איכות.

הקשר בין לייף סטייל לעיצוב הבית

המונח לייף סטייל מתייחס למעשה לסגנון חיים, מוקפד, מודע, מושקע ומפנק, בתחומים רבים ושונים, החל מעיצוב אופנה, עיצוב הבית, טיולים, קולינריות ועוד. עיצוב הבית הוא חלק בלתי נפרד מלייף סטייל, כאשר המרחב הביתי מייצג חלק ניכר מסגנון החיים ומעיד עליו.

עיצוב הבית בסגנון לייף סטייל יכלול נוחות ופונקציונליות, לצד מראה עיצובי ייחודי ומרשים, שילוב בין מודרניזציה לנגיעות רטרו, אלמנטים מן הילדות לצד קדמה, מוצרים מפנקים שמעניקים תחושה של בית, לצד נוחות מרבית, תחזוקה קלה ושלל מוצרי אירוח.

נגיעות של ילדות

הן בבתים עם ילדים והן בכאלה שלא, נגיעות מן הילדות עשויות להוות אלמנטים מרגשים, נוסטלגיים ומתחברים, במינון מותאם. אחד מן האלמנטים הבולטים המגיעים מן הילדות, וטרם נס ליחם, הם מוצרי דיסני- קו מוצרים בעיצוב ובנגיעה של דמויות וולט דיסני האהובות, שיוצרות מותג יוקרה מחד גיסא, וחיבור מחודש לאני הבסיסי ולילדות מאידך גיסא. בסדרת מוצרי דיסני ניתן  למצוא פרטי טקסטיל דוגמת שמיכות, מצעים: ציפות, ציפיות, סדינים, כריות שינה, כריות נוי, מגבות, חלוקי בית, שטיחים ושטיחונים, כוסות לשתייה חמה, כוסות לשתייה קרה,  יחידות וארגזי אחסון בגדלים שונים, דיספנסרים ומוצרי אמבטיה ורחצה, תמונות, מדבקות קיר ועוד.

גם בתים מעוצבים בסגנון מודרני ייהנו מנגיעות של מוצרי דיסני, חיוך בוקר ממיקי מאוס או אמבט לעת ערב בליווי מיני מאוס, מבלי לזכות במראה ילדותי, כי אם תוך שימור איכות, סגנון חיים וקריצה עיצובית לילדות.

הלבשת בית עם מותגי אקסטרה ריטייל

הלבשת הבית היא השלב האחרון בתהליך עיצוב הבית, ומגיעה לאחר קביעת גודל ומיקום החללים, יצירת תאורה טבעית ותאורה מתועשת, התקנת מטבח בעיצוב אישי ושאר אלמנטים הנוגעים לעיצוב הפנים של הבית. הלבשת הבית מהווה למעשה נגיעות אחרונות של עיצוב, הבאה לידי ביטוי של טאצ' אישי, בזכות מגוון פרטי נוחות ועיצוב גם יחד. בשלב הלבשת הבית נחליט היכן למקם שטיח ליצירת חמימות, והאם לבחור בשטיח דיסני שמח או בשטיח בעיצוב אבסטרקטי בנגיעות של צבעים אשר משתלבות עם התמונה על הקיר והספה הארוכה, נמקם מדף בולט לספרים ולמזכרות שיעידו על העדפותינו וחוויותינו, נפרוש מצעים מגניבים על כל מיטה, לשינה ערבה ומפנקת אולם גם למראה מלהיב וצעיר, נפרוש מפה על השולחן המרכזי בבית ונקבע במרכזה כלי בית עיצובי ומודרני, נעמיד ערימה של מגבות רכות ומלטפות בחדר האמבטיה במיקום בולט וגלוי ונניח מעליהם סבון מעוצב וריחני, ועוד כהנה וכהנה פריטים המספקים נוחות, חוויית משתמש ומראה עיצובי מרשים.

מותגי אקסטרה ריטייל מכניסים לכל בית בישראל שילוב של נוחות, איכות ועיצוב צעיר וחדשני, ומגוון אפשרויות לעיצוב של כל החללים בבית, מחדרי אמבטיה, חדרי שינה, חדרי ילדים, חלל המטבח, חללים מרכזיים ועוד. המותגים נמכרים בחנויות המותג בפריסה ארצית.

קרדיט תמונה PIXABAY

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.