מעקה שתול

Orel Hassid

Orel Hassid

כל מי שיש לו מרפסת או חדר מדרגות מעוניין להתקין מעקה בטיחות על מנת לשמור על בטחונם של העוברים והשבים. מצד שני, כולנו דואגים לעיצוב והאסתטיקה של המקום שבו אנו נמצאים, בייחוד כאשר מדובר בהתקני חובה כמו המעקות. מעקה שתול נועד להעניק את הפתרון האופטימלי בעניין זה, שכן בניגוד למעקות אחרים הוא "שתול" בתוך המבנה עצמו ונראה כמעקה תלוי שאינו נשען על דבר. מעקה זכוכית שתול הוא ללא ספק בחירה מצוינת עבור כל אחד.

כל היתרונות של מעקה זכוכית שתול שכדאי להכיר

מעקה שתול במרפסות או בחדרי המדרגות טומן בחובו יתרונות בלתי מבוטלים. אם אתם מחפשים מעקה שתול למבנה שלכם, אלה כמה דברים שכדאי לדעת:

  • המראה קובע את הכול – כאמור, מעקה זכוכית שתול יוצר מראה תלוי ומתמזג בטבעיות עם המבנה שממנו הוא יוצא. רבים מחפשים אחר המראה הזה, ללא מסמרים ושאר חיבורים שונים המחזיקים את מעקה. אנשים פרטיים רבים אוהבים לשלב מעקה שתול במרפסות, לקבלת מרפסת בעלת מראה אחיד וייחודי. כך שהמעקה תורם לעיצוב ויופי ומעניק לחלל מראה יוקרתי.
  • לא מתפשרים על בטיחות – המעקה אינו רק יפה, מעוצב ואסתטי, אלא גם בטיחותי. הוא עשוי מזכוכית חזקה שעמידה בפני פגעי מזג האוויר, זכוכית שאינה נשברת בקלות. כך שאפשר בהחלט להישען על המעקה כשמביטים למטה מעל המרפסת, בידיעה שהוא ישמור עליכם היטב.
  • קל לתחזוקה – אמנם הזכוכית נוטה להתלכלך די בקלות, שכן היא שקופה ואינה חסינה כל כך מפני טביעת אצבעות, אך היתרון במעקה שתול הוא שניתן לנקות אותו בקלות. אין צורך להשתמש בחומרים מיוחדים כדי לנקות את המעקה, ודי להעביר עליו מטלית לחה עם חומר לניקוי זכוכיות מדי פעם.
  • תחושת מרחב ואור – מעקה זכוכית שתול אינו חוסם את מעבר האור אל המרפסת או בחלל של חדר המדרגות, ועל כן מתקבלת תחושת מרחב מושלמת. בזכות המעקה השקוף ניתן בהחלט להתחבר אל העולם שבחוץ.

מתלבטים אם לרכוש מעקה זכוכית? רוצים לדעת עליו כמה שיותר? קראו עוד על מעקה שתול במרפסת באתר, איספו את כל המידע וקבלו את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *