סכיני שף

Admin

Admin

ישנם חובבי בישול ובמיוחד שפים אשר אינם מתפשרים על סכין שף מקצועית ואיכותית. זהו אחד הכלים החשובים במטבח, או לא החשוב ביותר. לכל משימת בישול יש סכין מסוג אחר. ישנם סכינים איכותיים ומקצועיים, אשר חותכים הכול, אם בשר,  פילוט של דגים,עופות ועוד. מי שמעוניין בסכין רב תכליתית לשפים, יוכל בהחלט למצוא אחד כזה. יש לשים לב כי הלהב יהיה קשיח, שתהיה לו אחיזה נוחה. יש לשים לב שלסכינים יש מידות, גודל וכובד נכונים.יש לציין, כי בחירה נכונה של סכין לשפים, תגרום לבישול מדויק וחיתוך מהיר וטוב יותר.

עבודה יצירתית ומהירה באמצעות סכין שף איכותי

העבודה עם סכיני שף מקצועיים, היא מהנה, יצירתית ומהירה יותר. יש לשים לב לידית של הסכין, כאשר היא מרווחת בחלקה התחתון. שימו לב, כי הקצוות של הסכין משויפים וחדים מספיק. יש לרכוש סכין מקצועית העשויה מפלדת אל חלד.פלדה זו, נחשבת לעמידה ביותר.יש לשקול היטב כמה אתם מעוניינים להשקיע בסכין מקצועית של שפים. יש לציין כי סכין של שף מקצועית, הוא  בגודל של 20-35 ס"מ בערך, יש לסכין להב ארוך והוא מתאים בדיוק רב לכל סוגי השימוש.

שף מקצועי יחוש היטב את האחיזה ואיכות הסכין

סכין טוב, לא יצטרך בהשחזה לעתים קרובות, במיוחד אם היא יוצרה בטכניקת החישול, כך שסכין מסוג זה יחזיק מעמד לזמן רב יותר. תוכלו למצוא סכין לשף אשר תתאים לצרכיכם האישיים, כך שתוכלו לחתוך בו הכול, מה שימנע שימוש עם סכינים רבים שאינם איכותיים.יש לבדוק את הסכין המתאימה, כך שהיא לא תהיה ארוכה יותר מס"מ אחד מאגרוף כף היד. סכין השף המומלצת ביותר, היא זו שמחושלת ומיוצרת במקשה אחת עם הקת שעשויה אף היא מפלדת אל חלד. סכינים אלה יקרים יותר, אך לא נהרסים מהר. תוכלו למצוא סכיני שף אצל המומחים באתר.

סכיני שף במגוון צורות

סכינים לשף, מגיעים במגוון צורות, למשל להב שמשתרע מהידית עד לכידון. הצורות של הלהב , עשויות להיות מעוגלות וגדולות והכוונה היא לסכין יפנית מקצועית לשף. יש לוודא כי הלהב של הסכין יהיה שטוח ורחב.טבחים רבים, בוחרים בסכינים מקצועיים לשף בסגנון יפני. הלהבים דקים יותר, כאשר הפלדה קשה במיוחד והם קלילים יותר, כך שהם נוחים לעבודה. להבים מערביים יותר, הם מגושמים יותר, היות והם עבים יותר. הסכינים המערביים עמידים  בחיתוך של חומרים קשים יותר.מי שמעוניין יכול למצוא סכיני שף רק אצל המומחים באתר סכינים למבינים, מה שיגרום לכם לתמורה מלאה בהשקעה בסכינים איכותיים לשפים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.