קבלן רשום

הנהלת האתר

הנהלת האתר

יש המון קבלנים בתחום הבנייה. למעשה, מדובר בשוק שהוא ג'ונגל אמתי. על כל פרויקט מתחרים כמה קבלנים, ובמכרזים הדברים מקבלים משנה תוקף. על מנת ליהנות מיתרון בענף הבנייה, כדאי שתהיו קבלנים רשומים, ללקוחות יש סדר העדפה לכך. כל קבלן רשום עובר הסמכה באופן אחר. בין אם זה פשוט להתמקצע אצל קבלנים מורשים אחרים, ולצבור את הניסיון אצלם, ובין אם זה באמצעות לימודים מקצועיים, שמקנים ידע, מיומנויות ושיטות עבודה מומלצות. כך או כך, נדרש ניסיון בתחום, שערכו לא יסולא מפז.

מה הם הקווים לדמותו של קבלן רשום?

וזאת שאלה ראשונה חשובה מאין כמוה – "מה הם הקווים לדמותו של קבלן רשום"?, ובכן, יש כמה קווים לדמותו של קבלן רשום, ולהלן נציין את מרביתם. כל הקבלנים הרשומים חייבים להתוודע לכללים שקשורים לקבלה של רישיון של הקבלן הרשום, כמו גם, יש קווים לדמותו. קווים אלו באים לידי ביטוי בתכונות אישיות, שיתמכו בהיותם אנשי מקצוע מן השורה הראשונה. יש תכונות, שהן ממש ייהרג ובל יעבור, כמו למשל – בניית יחסים שמושתתים על אמון עם הלקוחות. יחסים שכאלו יושגו על ידי ביצוע עבודה מקצועית ואיכותית, התכתבות בהצלחה עם לוח הזמנים אשר הוגדר מבעוד מועד, וגילוי ישירות וכנות, וכיוצא בזאת. בנוסף לכך, הקבלן הרשום טוב יעשה אם ידע כיצד לבנות ולתחזק מערכת יחסים יציבה עם הלקוחות שלו. מערכת יחסים יציבה עם הלקוח מאוד תשתלם לקבלן הרשום בטווח הארוך, מה שיאפשר לו להרחיב את קהל היעד שלו בעתיד, ומה שיאפשר לו ליצור סביבת עבודה יעילה בזמן השימוש של קבלני משנה ושל ספקים שקשורים לפרויקטים שלו באופן שוטף.

מדוע כדאי להיות קבלן רשום?

והנה שאלה שבוודאי מעניינת רבים וטובים מכם – "מדוע כדאי להיות קבלן רשום"?, והתשובה לא תאחר להגיע. יש המון סיבות שתומכות ברעיון של להיות קבלנים רשומים, ונציג בפניכם את שלושת הסיבות המובילות, הסכיתו וקראו בעיון –

  1. מי שקבלן רשום נהנה מחופש בעבודה ומחוץ לה – הקבלן הרשום עשוי לבחור את הלקוחות הפוטנציאליים שעמם הוא חפץ לעבוד. בבחירה חופשית זאת משיג הקבלן הרשום סביבת עבודה חיובית, שמהווה עבורו הנאה רבה. כמו כן, לקבלן הרשום יש חופש בתזמון ויציאה לחופשה מתי שרק יחפוץ בכך.
  2. הקבלן הרשום נהנה מפוטנציאל של רווח כספי רב יותר – עבודה בתור עיסוק חופשי מציעה לכם שליטה מרבית על התגמול הכספי שתקבלו מידי הלקוחות שלכם, בין אם זה תמחור לפי פרויקט ספציפי, ובין אם זה תמחור לפי שעת עבודה. בטווח הארוך, תגדילו לאין ערוך את הרווחים שלכם, בעיקר בהשוואה לקבלנים שכירים.
  3. הקבלנים הרשומים נהנים ממסלול של קריירה מאתגר וגמיש למדי – מי שעובד בתור קבלן רשום זוכה לכמת את מסלול הקריירה שלו כראות עיניו, בין אם זה קשור לבחירה חופשית של הלקוחות שלו, ובין אם זה ניתוב מסלול הקריירה האישי שלו. יתרה מזאת, הקבלן הרשום נהנה מהמון גמישות במקום העבודה, באפשרויות הבחירה בין פרויקטים מסחריים או פרויקטים פרטיים, פרויקטים קטנים, בינוניים כמו גם פרויקטים גדולים. כל הבחירה היא החלטה אישית שלהם, וכל בעל מקצוע חופשי לעשות את הבחירות המקצועיות שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.